Unieważnienie kredytu we frankach

Jesteś frankowiczem, a Twoje zadłużenie ciągle rośnie? Unieważnij swój kredyt we frankach i spraw, by stał się tylko wspomnieniem!

100% spraw

dotyczących unieważnienia kredytów we frankach zakończyło się naszym sukcesem

651.000

największa uzyskana przez nas korzyść z tytułu unieważnienia umowy frankowej

Twoja sytuacja jest lepsza niż kiedykolwiek. W 2022 roku aż 97% frankowiczów wygrało z bankami. Po wydaniu kolejnego przełomowego wyroku TSUE w 2023 roku odsetek ten będzie jeszcze większy. Oznacza to, że Twoja wygrana jest niemal pewna. Musisz tylko zacząć działać!

Nie pozwól, by jedna zła decyzja przesądziła o całej Twojej finansowej przyszłości

Nie bez powodu tak wiele osób zaciągnęło kredyty we frankach. To efekt niedoinformowania, wprowadzania w błąd i takiego formułowania umów, by osoba bez prawniczego wykształcenia nie była w stanie wychwycić niekorzystnych postanowień. Jednak prawo daje Ci konkretne narzędzia pozwalające cofnąć konsekwencje tej decyzji i odzyskać finansową wolność.

Większość umów frankowych zawiera niedozwolone postanowienia umowne. A te – zgodnie z prawem – należy uznać za nieważne. Taki mechanizm ma chronić konsumentów przed sytuacją, w której bank nadużywał swojej silniejszej pozycji, wprowadzając konsumenta w błąd i formułując umowę kredytu w sposób zupełnie dla niego niekorzystny.

Powołując się na niedozwolone postanowienia umowne, możesz starać się o odfrankowienie kredytu, czyli usunięcie z umowy zapisów związanych ze stosowaniem kursu CHF. W ten sposób będziesz jednak dalej spłacać kredyt, z tym, że już bez jego przewalutowania. Masz jednak również drugą możliwość, a jest nią całkowite unieważnienie kredytu we frankach.

Dlaczego unieważnienie kredytu we frankach to najlepsze rozwiązanie?

Unieważnienie kredytu we frankach zobowiązuje Ciebie i bank do doprowadzenia sytuacji do takiego stanu, jak gdyby kredyt nigdy nie został zaciągnięty. W praktyce oznacza to, że:

  • Ty zwracasz jedynie pożyczoną kwotę – sytuacja wygląda więc tak, jak gdyby udzielono Ci darmowego kredytu;
  • Bank musi zwrócić wszystkie do tej pory otrzymane pieniądze – raty, odsetki, prowizje i pozostałe koszty.

W praktyce zwykle prowadzi to do sytuacji, w której na Twoje konto trafia kwota przewyższająca pożyczony kapitał. Raz na zawsze pozbywasz się więc kredytu we frankach i jeszcze zyskujesz dodatkowe pieniądze.

unieważnienie kredytu we frankach

 

Nie musisz bać się starcia z bankiem!

Bank jest dużą instytucją i ma po swojej stronie całe grono prawników. Nie oznacza to jednak, że ma przewagę. Wręcz przeciwnie – prawie wszystkie orzeczenia zapadają na korzyść frankowiczów. Z pomocą prawnika, który przygotuje odpowiednie argumenty i będzie reprezentował Cię w trakcie sprawy o unieważnienie kredytu, to Ty możesz znaleźć się na wygranej pozycji.

Orzeczenie TSUE z 15 czerwca 2023 roku wytrąciło bankowi z ręki właściwie ostatni skuteczny argument na zniechęcenie frankowiczów do unieważniania kredytów. Do tej pory w odpowiedzi na unieważnienie kredytu we frankach wnosiły przeciw frankowiczom pozwy o wynagrodzenie za bezumowne korzystanie z kapitału. Wyrok TSUE odebrał im tą możliwość.

Z nami unieważnienie kredytu we frankach jest jeszcze prostsze!

Jeśli mimo wszystko obawiasz się sporu z bankiem, skorzystaj z naszej pomocy. Nie przegraliśmy żadnej sprawy o kredyt we frankach. Jeśli już podejmujemy się pomocy klientom, jesteśmy tak pewni swoich racji, że nie pobieramy żadnych opłat z góry. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od wygranej sprawy. Oznacza to, że niczym nie ryzykujesz – możesz jedynie zyskać.

Skorzystaj z pomocy prawników i raz na zawsze zapomnij o kredycie we frankach

Nie jesteśmy pośrednikami ani firmą z doświadczeniem wprowadzeniu spraw frankowych. Jesteśmy wyspecjalizowaną kancelarią prawną. Oznacza to, że zatrudniamy prawników, którzy o lat pomagają frankowiczom w sporach z największymi bankami w Polsce. Możemy wspierać Cię na każdym etapie – od analizy umowy, przez reprezentację na sali sądowej. 

Zamiast stawiać na niepewne rozwiązania, skorzystaj z naszej specjalistycznej pomocy, a my:

  • sprawdzimy, czy unieważnienie kredytu we frankach w Twoim przypadku jest możliwe;
  • przeanalizujemy ewentualną propozycję ugody frankowej przedstawioną przez bank i powiemy Ci, czy jest dla Ciebie korzystna;
  • zgromadzimy dokumenty potrzebne do przeprowadzenia sprawy;
  • będziemy Cię reprezentować w kontach z bankiem i na sali sądowej;
  • przygotujemy wszystkie niezbędne pisma i zadbamy o unieważnienie Twojej umowy.