Wkrocz na drogę sukcesu z BANKHELP

Zostań przedstawicielem BankHelp. Nasza Kancelaria Prawna działa na rynku już od 2009 r. Za cel stawiamy pomoc osobom poszkodowanym w wyniku nieuczciwych działań banków i firm pożyczkowych, kierując się takimi zasadami jak rzetelność, uczciwość, lojalność oraz efektywność. Z Twoją pomocą możemy pomóc kolejnym osobom. Razem pracujmy na wspólny sukces!

Pracuj z najlepszymi

Stale poszukujemy nowych współpracowników na terenie całego kraju.

Chcesz rozpocząć karierę przedstawiciela kancelarii prawnej? A może posiadasz już doświadczenie w pracy z klientami, sprzedaży bezpośrednich czy doradztwie i pragniesz rozszerzyć zakres swoich umiejętności? W takim razie jesteś we właściwym miejscu!

Te 10 rzeczy nas wyróżnia

Na rynku znajdziesz wiele kancelarii i pośredników specjalizujących się w prawie bankowym. Istnieje jednak co najmniej kilka powodów, by współpracować właśnie z nami.

1

Możliwość obsługi sprawy na każdym etapie

Jesteśmy prawnikami, a nie pośrednikami. To oznacza dla klienta mniejsze koszty (brak opłat związanych z pośrednictwem) i pewność, że jego sprawę poprowadzimy od początku do końca: obojętnie, czy chodzi o analizę ugody, negocjacje z bankiem, czy reprezentację przed sądem.

2

Specjalistyczna wiedza i wysoka skuteczność

Nie można być ekspertem od wszystkiego, dlatego stawiamy na specjalizację. Wyodrębniliśmy zespół ponad 20 specjalistów od prawa bankowego, którzy zajmują się wyłącznie prowadzeniem spraw z tej kategorii. A to przekłada się na szybko zdobywane doświadczenie i efekty, które mówią same za siebie – nie przegraliśmy żadnej sprawy o kredyt we frankach!

3

Możliwość negocjowaniaumowy przez klienta

Dbamy, by nasza oferta była elastyczna i dostosowana do potrzeb konkretnej osoby. Klient może wynegocjować przelanie pieniędzy bezpośrednio na jego konto, niepobieranie prowizji za zwroty kosztów i wiele więcej. Dzięki temu nasza oferta staje się bardzo atrakcyjna, a Twoje szanse na zawarcie kolejnej umowy rosną.

4

Satysfakcjonujące wynagrodzenie płatne z góry

Wiemy, jak uciążliwe jest oczekiwanie na wynagrodzenie. Właśnie dlatego część wypłaty otrzymasz z góry, po skompletowaniu dokumentów. Wysokość wynagrodzenia ustalamy indywidualnie, dbając, by było dla Ciebie atrakcyjne – już same zaliczki mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych.

5

Finansowanie biura / leasingu

Wynagrodzenie naszych współpracowników to nie tylko prowizja. Dodatkowym źródłem dochodów jest program motywacyjny, który daje możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy. Kwoty sięgają kilkunastu tysięcy złotych.

6

Pomoc merytoryczna

Twój rozwój przynosi obustronną korzyść, dlatego dokładamy starań, by Ci go umożliwić. W ramach współpracy zyskasz bezpłatny dostęp do naszych materiałów marketingowych, szkoleń i webinarów. Przydzielimy Ci też opiekuna, wspierającego Cię swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu będziesz działać coraz skuteczniej, a to przełoży się na kolejnych pozyskanych klientów oraz większe zyski.

7

Sprawy zlecone

Sprzedaż usług Solace w dużej mierze opiera się o marketing w przeróżnych mediach (internet, media drukowane itp.) Potencjalni klienci, którzy skontaktują się z naszą infolinią z prośbą o pomoc, podpisują umowy z naszymi terenowymi przedstawicielami. Sprawy zlecone to sposób wynagradzania naszych najlepszych lub najbardziej obiecujących współpracowników. Doceniamy te osoby i chcemy, by zarabiały jak najwięcej.

8

Szybka analiza i możliwość śledzenia sprawy

Dbamy o szybką weryfikację sprawy, dzięki czemu klient nie musi długo czekać na odpowiedź. A jeśli będziemy w stanie mu pomóc i reprezentować go w sporze z bankiem lub firmą pożyczkową, za pomocą naszego systemu online łatwo sprawdzisz, na jakim etapie aktualnie znajduje się sprawa.

9

Przejrzyste umowy bez kar

Szanujemy Twój czas i swoich klientów. Nie chcemy być jak banki i pożyczkodawcy, którzy nieraz wprowadzają do umów niezrozumiałe zapisy. Właśnie dlatego stworzyliśmy maksymalnie krótkie i łatwe warunki współpracy. Bez zawiłych postanowień, kar i ukrytych kosztów. Możesz mieć pewność, że umowa będzie dla klienta w pełni zrozumiała i że nie znajdzie w niej niczego niepokojącego.

10

Dodatkowa pomoc dla klienta

Oferujemy swoim klientom możliwość pokrycia naszych kosztów, kosztów sądowych (kosztów biegłych, opłaty od pozwu), a także zapewniamy dodatkowe wsparcie tym, którzy tego potrzebują. Dzięki temu klient ma świadomość, że nie jest dla nas tylko kolejnym numerem sprawy, a nasza oferta staje się dla niego jeszcze bardziej atrakcyjna.

Współpraca z nami Ci się opłaca!

BankHelp to nie tylko pomoc w sporach przeciwko bankom. Od strony sprzedażowej to również platforma do zwielokrotniania Twoich zysków.

Mogę

Potrafisz dotrzeć do osób poszkodowanych w wyniku działań banków i pożyczkodawców? W takim razie jest to oferta dla Ciebie. Ty pozyskujesz klientów i dbasz o skompletowanie dokumentów – my zajmujemy się resztą.

Chcę

Wynagrodzenie otrzymasz za pomoc w podpisaniu z naszymi klientami umów o obsługę sprawy. To wszystko, co musisz zrobić, by zarobić.

Zarabiam

Możesz pracować na stałe albo tylko dorabiać. Nie ustalamy limitów sprzedażowych. Najlepsi zarabiają miesięcznie kwoty pięciocyfrowe, inni od czasu do czasu po kilkaset złotych. To Ty zdecydujesz, które rozwiązanie wolisz.