Kredyt we frankach

Masz kredyt we frankach, a wysokość rat Cię przeraża? Nerwowo śledzisz kurs CHF i masz wrażenie, że nigdy nie uwolnisz się od długu? Spraw, by kredyt stał się tylko wspomnieniem i odzyskaj spokój!

Chcesz dołączyć do grona osób, które nie muszą martwić się o swoją finansową przyszłość, nie śledzą nieustannie zmiennych kursów franka szwajcarskiego i nie czują, że jedna błędna decyzja zaważyła na całym ich życiu?

Niemal w 100% przypadków jest to możliwe! Ponad 97% frankowiczów wygrywa obecnie spory z bankami i wiele wskazuje na to, że ta statystyka jeszcze ulegnie poprawie.

Większość umów o kredyt we frankach zawiera niedozwolone postanowienia umowne. A to otwiera Ci drogę do uporania się z kredytem raz na zawsze!

Kredyty we frankach wydawały się świetną inwestycją. Jednak nie dlatego, że rzeczywiście takie były, a dlatego, że bank wykorzystywał niewiedzę kredytobiorców dla odniesienia własnych korzyści.

Nie tłumaczył, w jaki dokładnie sposób ustalane będą koszty kredytu i z jakim ryzykiem się to wiąże. Dodatkowo wprowadzał do umowy postanowienia naruszające prawa frankowiczów, nadużywając w ten sposób swojej silniejszej pozycji.  

Właśnie z tych powodów masz pełne prawo zmienić swoją sytuację, do której doprowadziło Cię nieuczciwe działanie banku.

To najlepszy czas, by unieważnić umowę lub odfrankowić kredyt!

Ostatnie lata były dla frankowiczów przełomowe. A to przede wszystkim dzięki 2 orzeczeniom TSUE.

W 2019 roku TSUE uznał, że ze względu na niedozwolone postanowienia znajdujące się w umowach frankowych kredytobiorcy mogą nie tylko odfrankowić kredyt, ale nawet całkowicie unieważnić umowę.

Mimo wszystko jeszcze do niedawna wielu frankowiczów obawiało się toczyć spór przed sądem głównie ze względu na praktyki stosowane przez banki. Pozywały one bowiem frankowiczów o tzw. bezumowne korzystanie z kapitału, żądając wysokiej rekompensaty.

W 2023 roku TSUE odniósł się do sprawy bezumownego korzystania z kapitału. Stwierdził, że bank nie może pozywać w tej sprawie frankowiczów. Unieważnianie umów to konsekwencja niezgodnych z przepisami działań banku. Powinien więc ponieść konsekwencje swoich nieuczciwych praktyk, zamiast straszyć konsumentów pozwami i zniechęcać ich do walki o swoje prawa.

Wybierz mądrze – powierz swoją sprawę specjalistycznej kancelarii. Stawką jest przecież Twoja finansowa przyszłość!

Uwolnienie się od ciążącego Ci zobowiązania, jakim jest kredyt we frankach, wcale nie musi być kosztowne ani trudne. Im dłużej zwlekasz z tą decyzją, tym dłużej narażasz się na niepotrzebny stres i zbędne koszty. Zacznij więc działać już teraz. Możemy Ci w tym pomóc!

W naszej kancelarii już od 2009 roku pomagamy osobom poszkodowanym w wyniku nieuczciwych praktyk bankowych. Kwestie ekonomiczne, prawo bankowe i orzecznictwo związane ze sprawami frankowymi jest nam doskonale znane. Co jednak najważniejsze – jesteśmy prawnikami, a nie firmą frankową. Możemy więc przeprowadzić Twoją sprawę w pełni profesjonalnie i od początku do końca – także na etapie sądowym.

Pomoc prawna dla frankowiczów: z naszą kancelarią unieważnisz umowę, odfrankowisz kredyt lub zawrzesz korzystną umowę!

Nasza pomoc prawna obejmuje nie tylko prowadzenie spraw o unieważnienie umowy we frankach, ale także o odfrankowienie kredytu. Możemy także przeanalizować ugodę frankową i ustalić, czy jest dla Ciebie korzystna. Wskażemy Ci wszystkie możliwe rozwiązania i szacunkowe kosztorysy dla każdego scenariusza, dzięki czemu podejmiesz w pełni świadomą decyzję i wybierzesz sposób działania najlepszy dla Ciebie.

kredyt we frankach

 

Dlaczego warto powierzyć swoją sprawę o kredyt we frankach właśnie naszej kancelarii?

  • Działamy w 100% skutecznie nie przegraliśmy żadnej sprawy o unieważnienie kredytu we frankach
  • Jesteśmy wyspecjalizowaną kancelarią prawną a nie pośrednikami zapomnij o kosztach pośrednictwa i niepewności, czy Twoja sprawa jest we właściwych rękach
  • Zatrudniamy najlepszych nasi prawnicy od lat pomagają frankowiczom w sporach z największymi bankami w Polsce
  • Zapewniamy wsparcie na każdym etapie od analizy umów i propozycji ugody, przez sporządzenie pism i kontakt z bankiem, aż po reprezentację w sądzie
  • Twoją sprawę od początku do końca prowadzi jeden prawnik dzięki temu dokładnie zna Twoją sytuacją i wszystkie szczegóły, a to przekłada się na efekty
  • Nie pobieramy opłat wstępnych ani opłat za reprezentację i dojazdy do sądów naszym wynagrodzeniem jest prowizja od wygranej sprawy. Niczym więc nie ryzykujesz i masz pewność, że zrobimy wszystko, by wywalczyć dla Ciebie jak najkorzystniejsze rozstrzygnięcie
  • Zapewniamy stały kontakt na bieżąco informujemy Cię o stanie Twojej sprawy
  • Umożliwiamy wstrzymanie rat na czas postępowania w trakcie sporu z bankiem nie musisz spłacać kredytu;
  • Cała współpraca przebiega na jasnych warunkach i bez ukrytych opłat