Od 15 lat pomagamy odzyskiwać finansową wolność

Już od 2009 roku niezmiennie realizujemy ten sam cel – zapewniamy konsumentom profesjonalne wsparcie, by nie czuli się słabszą stroną w sporach z bankami i firmami pożyczkowymi.

Nie godzimy się na to, by tak duże instytucje mające rozległe budżety, zatrudniające rzesze specjalistów i dysponujące obszerną wiedzą z zakresu ekonomii oraz prawa bankowego nadużywały swojej pozycji i bogaciły się Twoim kosztem.

Jesteśmy specjalistyczną kancelarią, a nie pośrednikami. Nasz zespół tworzą prawnicy-eksperci od prawa bankowego. Znamy nie tylko przepisy, ale także wszystkie sztuczki stosowane przez banki oraz firmy pożyczkowe.

Nie traktujemy klientów jak kolejnych numerów spraw!

Za każdą sprawą stoi konkretny człowiek, jego obawy i osobiste tragedie. Chcemy, by nasi klienci wiedzieli, że ich dobro jest dla nas ważne i by czuli się z nami bezpiecznie.

Właśnie dlatego do każdej sprawy przydzielamy konkretnego prawnika, który prowadzi ją od początku do końca. Dzięki temu zna każdy szczegół, pozostaje z klientem w stałym kontakcie i może informować go o rozwoju sytuacji.

Jeśli pojawi się możliwość zawarcia korzystnej ugody – powiemy Cię o tym i dołożymy starań, by sprawa mogła się zakończyć po Twojej myśli bez wizyt w sądzie. A jeśli zdecydujesz się na drogę sądową, postaramy się o wstrzymanie rat na czas postępowania.

Jesteśmy tu, by Ci pomóc

Pomogliśmy już setkom klientów, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i wyrobić intuicję niezbędną w tego rodzaju przypadkach. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet tych spraw, które z pozoru wydają się nie do przeprowadzenia.

Wiemy, na co zwrócić uwagę, by uzyskać najwyższe możliwe kwoty. Sprawdzimy, co dokładnie Ci przysługuje, a jeśli istnieje kilka możliwych scenariuszy – przedstawimy Ci wyliczenia i symulacje rozwoju sytuacji w każdym z tych przypadków. Dzięki temu podejmiesz w pełni świadomą decyzję, zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Wytłumaczymy Ci, jakie masz możliwości, zarekomendujemy najkorzystniejsze rozwiązania i odpowiemy na każde pytanie. Będziemy walczyć o Twoje pieniądze jak o własne. Wszystko po to, by zapewnić Ci spokój i poczucie, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach.

Kadra Solace

Nasi prawnicy mają 15 lat doświadczenia w prowadzeniu spraw z zakresu prawa bankowego. Ponad 20 specjalistów jest gotowych Ci pomóc na każdym etapie sprawy.

zdjęcie o Solace

Kancelaria Prawna
SOLACE to:

  • Wysoka skuteczność przeprowadziliśmy setki spraw frankowych i nie przegraliśmy żadnej
  • Wieloletnie doświadczenie nasz zespół tworzą specjaliści mający ponad 15 lat doświadczenia w sporach z największymi bankami w Polsce
  • Pomoc na każdym etapie sprawy zapomnij o formalnościach, telefonach do banku, przygotowywaniu pism – wszystkim zajmiemy się za Ciebie
  • Przejrzysta umowa współpraca przebiega na jasnych zasadach i bez ukrytych kosztów
  • Prawnik przypisany do sprawy jest z Tobą od początku do końca, w pełni poinformowany i zaangażowany
  • Reprezentacja przez adwokata lub radcę prawnego bez dodatkowej opłaty
  • Duży zespół wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania, a żaden urlop czy choroba nie spowalnia Twojej sprawy
  • Brak opłat wstępnych i kosztów reprezentacji w większości przypadków wynagrodzenie pobieramy na zasadzie prowizji
  • Możliwość współpracy zdalnej większość spraw załatwisz bez wizyty w naszej kancelarii

BankHelp to wieloletnie doświadczenie
i kilkanaście tysięcy wygranych spraw!

od 2009 roku

pomagamy osobom poszkodowanym w wyniku nieuczciwych działań banków

651.000 zł

największa uzyskana przez nas korzyść z tytułu wygranego sporu z bankiem

100% spraw

dotyczących unieważnienia kredytów we frankach zakończyło się naszą wygraną

20+

specjalistów od prawa bankowego, może pomóc Ci uwolnić się od niekorzystnych umów

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się